تجارت گستر همتا
خانه / پسته صادراتی / صادرات انواع پسته ایرانی به کره جنوبی
صادرات پسته به کره جنوبی

صادرات انواع پسته ایرانی به کره جنوبی

صادرات پسته به کره جنوبی

صادرات پسته تازه دامغان به کره جنوبی از سمت ایران با توجه به روابط تجاری و سیاسی مناسب بین دو کشور از سطح قابل قبولی برخوردار است. هر ساله حجم زیادی از انواع پسته ایرانی به کشورهای شرق آسیا نظیر چین ، ژاپن ، کره جنوبی و … صادر می‌شود.

صادرات پسته به کره جنوبی

انواع پسته ایرانی

ایران به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پسته در دنیا شناخته می‌شود.
در گذشته نه چندان دور میزان تولیدی پسته ایران در دنیا اول بوده اما با ورود آمریکا به این حوزه در چند سال اخیر این کشور مقام بیشترین تولید پسته را در دنیا از آن خود نموده است.

اما پسته ایران به لحاظ تنوع و طعم در دنیا بی نظیر می‌باشد و هیچ رقیبی ندارد.
در ایران به دلیل شرایط اقلیمی و آب و هوایی مناسب انواع پسته با درجه کیفی بالا تولید می‌شود.
نقاط مختلفی در ایران به عنوان تولید کننده پسته شناخته می‌شود که عبارتند از:

  • رفسنجان
  • نوق
  • سیرجان
  • کرمان
  • دامغان
  • بردسکن
  • فیض آباد
  • قاین
  • و …

این مناطق جز مهمترین مناطق تولید کننده پسته ایران می‌باشند که با توجه به شرایط موجود در هر منطقه نوع مشخصی از پسته در آن کشت می‌شود.

پسته تولیدی در ایران بیش از ۴۸ رقم مختلف می‌باشد که مهمترین ارقام آن که برای تجارت به صورت عمده استفاده می‌شوند عبارتند از:

صادرات پسته به کره جنوبی

صادرات پسته به کره جنوبی

علی رقم تولید بالای پسته امریکایی و گاها قیمت پایین تر آن در بازارهای جهانی، اما با توجه به کیفیت بالای پسته ایرانی هنوز برخی از کشورها به دنبال تهیه این محصول از بازار ایران می‌باشند.
کشور کره جنوبی به عنوان یکی از وارد کنندگان پسته ایرانی می‌باشد که انواع پسته خندان و دهن بست ایرانی به این کشور صادر می‌شود.

اکثر تجار ژاپنی برای خرید محصول پسته خشک کله قوچی مورد نظر خود از بازار ایران در فصل برداشت آن یعنی اواخر تابستان که اوج برداشت پسته می‌باشد، اقدام می‌نمایند.
اما مهمترین نکته ای که در صادرات پسته به کره جنوبی باید به آن توجه نمود، ارسال پسته و مغز پسته مرغوب و فاقد آفت آفلاتوکسین می‌باشد.

در سال های اخیر با توجه به این مسئله صادرات پسته فندقی خندان ، پسته دهن بسته و مغزهای شکستنی بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

صادرات پسته به کره جنوبی

فروش پسته در کره جنوبی

در ایران همان طور که در بالا گفته شد مناطق مختلفی مشغول تولید پسته درجه یک می‌باشند که با توجه به این موضوع مراکز فروش مختلفی هم در نقاط مختلف اقدام به ارائه انواع پسته می‌نمایند.
یکی از مناطق بزرگ تولید پسته ایران که به عقیده خیلی از کارشناسان تا چند سال آینده قطب اول تولید پسته ایران می‌شود، استان خراسان می‌باشد.

در این استان مناطقی مانند سبزوار ، بردسکن ، قاین ، فیض آباد و … جز مهمترین مناطق کشت و پرورش این محصول به حساب می‌اید.
برای خرید پسته مراجعه به مراکز ضبط پسته در این مناطق می‌تواند به عنوان یک گزینه مناسب باشد چرا که اکثر پسته تولیدی در این استان برای صادرات استفاده می‌شود.

بازرگانی امین پسته با داشتن دو مجوعه فراوری کاملا مکانیزه در این استان در دو شهر قاین و بردسکن به عنوان یکی از پخش کنندگان این محصول برای صادرات شناخته می‌شود.
شما می‌توانید برای خرید پسته مورد نیاز خود جهت صادرات به کره جنوبی با مدیر فروش این مجموعه ارتباط برقرار نمایید.

با امتياز دادن به مطلب بالا ما را در کيفيت مطالب ياري کنيد.
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
می توانید همین حالا با تماس بگیرید.
مدیر فروش: 09155605549
پشتیبانی آنلاین : بازرگانی همتا
(E-Mail)پست الکترونیکی : بازرگانی همتا
صفحه آپارات: بازرگانی همتا

مطلب پیشنهادی

بازار فروش پسته اکبری صادراتی ایران

بازار فروش پسته صادراتی ایران به واسطه فروشندگان مدیریت می شود که همواره عرضه کننده با کیفیت ترین نمونه پسته اکبری با قیمت مناسب به مشتریان هستند و این فروشندگا

کانال تلگرام