تجارت گستر همتا
خانه / پسته اکبری / قیمت عمده پسته اکبری در سال ۹۸
قیمت عمده پسته اکبری در سال 98

قیمت عمده پسته اکبری در سال ۹۸

قیمت عمده پسته اکبری در سال ۹۸ همانند سال ۹۷ نوسانات زیادی را تجربه می‌کند. در سال ۹۸ به علت رکود شدید حاکم بر بازار و وضعیت نامعلوم قیمت دلار،
قیمت پسته ثابت و معیین نمی‌باشد، برای اطلاع از قیمت پسته صادراتی به دلار به صورت آنلاین با ما در ارتباط باشید.

قیمت عمده پسته اکبری در سال 98

معرفی پسته اکبری

پسته اکبری جز پسته‌های کشیده ( پسته بادامی ، احمد آقایی و . . . ) محسوب می‌شود که در بازارهای بین‌المللی با اصطلاح (Long) شناخته می‌شود.
این نوع پسته نسبت به پسته احمد آقایی کشیده‌تر می‌باشد و در بازار قیمت بیشتری دارد و نوع دست چین آن در بازار به عنوان آجیل طرفدار زیادی دارد.
به همین دلیل از این پسته به عنوان پسته لوکس و مجلسی هم یاد می‌شود.

ایران اولین و بزرگترین تولید کننده پسته اکبری در جهان می‌باشد. بزرگ‌ترین مراکز تولید این پسته در ایران شهرهای رفسنجان، سیرجان، فیض آباد می‌باشند.
پسته اکبری جز پسته‌های حساس به آب و هوا است به صورتی که با تغییرات اندک دما در زمان نامناسب امکان از دست رفتن کامل محصول وجود دارد.

از مهمترین ویژگی‌های ظاهری این نوع پسته کشیدگی و درشت بودن، خندان بودن، دارای رنگ پوست مایل به کرم، گرد بودن نوک پسته و … می‌باشد.
پسته اکبری خندان به دو دسته دو بر چاک و یک بر چاک تقسیم می‌شوند، که نوع یک بر چاک آن گاها با پسته احمد آقایی اشتباه گرفته می‌شود. برای شناخت تفاوت‌های دقیق این دو رقم پسته به مقاله خرید پسته صادراتی اکبری مراجعه نمایید.

صادرات پسته اکبری

پسته اکبری به عنوان یک پسته لوکس در بازارهای جهانی شناخته می‌شود و اغلب برای کشورهایی که به دنبال پسته با کیفیت هستند، (اصطلاحا کیفیت محور هستند.) مناسب می‌باشد. اما پسته اکبری در بازار درجه بندی‌های مختلفی دارد که براساس آن کیفیت و قیمت پسته تغییر می‌کند.

بیشترین خریدار پسته اکبری در بازارهای جهانی کشورهای ثروتمند عربی می‌باشند. اغلب این کشورها به دنبال پسته‌ درجه یک ، درشت، خندان و خوش طعم هستند و به لحاظ قیمتی محدودیتی ندارند.
البته از آنجا که ایران تنها تولید کننده این نوع پسته است کشور هند هم جز مشتریان این نوع پسته محسوب می‌شود و در کنار پسته احمد آقایی ، گاها این نوع پسته را از ایران خریداری می‌نمایند.

با توجه به بازار خوب صادرات پسته ممتاز زرند، تقاضا برای آن در بازار داخل زیاد می‌باشد. در ایران مراکز زیادی این پسته را ارائه می‌دهند. اما مهمترین پارامتر برای خرید در کنار کیفیت مناسب محصول قیمت آن می‌باشد.
به همین دلیل خرید از مراکز با سابقه، تخصصی و معتبر برای خریداران بسیار مهم و حیاتی می‌باشد.

بازرگانی امین پسته با چندین سال سابقه در حوزه تولید و فراوری پسته، هر ساله حجم زیادی از این محصول را به بازار ارائه می‌دهد.
شما می‌توانید برای خرید این محصول با استفاده از راه‌های ارتباطی موجود با ما در ارتباط باشید.

قیمت عمده پسته اکبری در سال 98

قیمت عمده پسته اکبری در سال ۹۸

پسته اکبری جز پسته‌های مهم صادراتی ایران محسوب می‌شود که در دو سال اخیر دچار نوسانات زیادی شده است.
قیمت پسته اکبری تا حدود زیادی به میزان خرید مشتری دارد و با میزان تقاضای خریدار ممکن است اندکی فرق کند.
به صورتی که در بازار دو قیمت عمده و جزئی تفاوت بسیار زیادی دارد و اکثر تجار که به صورت عمده‌ای خرید و فروش می‌نمایند به دنبال دریافت قیمت عمده‌ای این محصول در بازار می‌باشند.

برای اطلاع از قیمت عمده پسته اکبری در سال ۹۸ با ما در بازرگانی امین پسته در ارتباط باشید.

با امتياز دادن به مطلب بالا ما را در کيفيت مطالب ياري کنيد.
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...
می توانید همین حالا با تماس بگیرید.
مدیر فروش: 09155605549
پشتیبانی آنلاین : بازرگانی همتا
(E-Mail)پست الکترونیکی : بازرگانی همتا
صفحه آپارات: بازرگانی همتا

مطلب پیشنهادی

بازار فروش پسته اکبری صادراتی ایران

بازار فروش پسته صادراتی ایران به واسطه فروشندگان مدیریت می شود که همواره عرضه کننده با کیفیت ترین نمونه پسته اکبری با قیمت مناسب به مشتریان هستند و این فروشندگا

کانال تلگرام