تجارت گستر همتا
خانه / پسته اکبری / خرید پسته اکبری عمده به صورت اینترنتی از بازار تهران
خرید اینترنتی پسته اکبری

خرید پسته اکبری عمده به صورت اینترنتی از بازار تهران

  • پسته اکبری در سال ۹۸ گران می شود یا ارزان؟
  • پسته اکبری از لحاظ کمیت دارای چه مقداری است و آیا این موضوع بر قیمت پسته اکبری تاثیرگذار است؟
  • پسته اکبری به صورت بسته بندی شده چه قیمتی دارد؟

    خرید اینترنتی پسته اکبری

مشخصات پسته اکبری

پسته اکبری در خانواده ی پسته های کشیده به شمار می روند و در دنیا با نام تجاری (long یا super long )شناخته می شود و می توان از آن به عنوان شاه پسته ایرانی یاد کرد زیرا این نوع پسته جز درشت ترین پسته های ایرانی محسوب می شود و در خیلی از نقاط دنیا طرفداران زیادی دارد.این پسته در از لحاظ رنگ دارای پوست استخوانی کرم رنگی است و دارای رنگ مغز گلدار و سبزی است که برای کاربرد خلال نیز از آن استفاده می شود.

پسته اکبری پسته ای است که فقط و فقط در کشور ایران کشت می شود و در برخی نقاط ایران
از جمله استان کرمان ، خراسان رضوی ، دامغان و . . . نیز به عمل می آید. این نوع پسته دارای شرایط آب و هوایی حساسی است از این جهت حساس گفته می شود که با کوچکترین تغییرات آب و هوایی محصول دو سال متوالی خود را از دست می دهد و از همین جهت نسبت به سایر پسته ها از قیمت بالاتری برخوردار است.

خرید اینترنتی پسته اکبری

قیمت پسته اکبری در سال ۹۸

طبق آمار اعلام شده از طرف انجمن پسته ، کشور ایران در سال ۹۸ مقدار حدودی ۳۰۰ هزار تن پسته و مقدار زیادی این مقدار اعلام شده پسته اکبری است و قاعدتا زمانی که مقدار آن زیاد باشد طبیعتا از قیمت کمتری نسبت به سایر پسته ها برخوردار است.
از طرفی برخی محصولات مثل پسته ، زیره ، زعفران به صورت مستقیم باتغییرات قیمت ارز، تغییر قیمت می دهند با این حال در حال حاضر با توجه به روند کاهشی قیمت دلار در آبان ماه ۹۸ قیمت پسته اکبری از قیمت خیلی پایینی برخوردار است اما اگر بخواهیم قیمت پسته را برای سال ۹۸ پیش بینی کنیم با توجه به نوسانات و عدم ثبات دلار این امکان وجود ندارد زیرا نوسانات دلار قابل پیش بینی نیست.

خرید اینترنتی پسته اکبری

خرید اینترنتی پسته اکبری به صورت عمده

بازرگانی پسته امین زاده دارای بزرگترین مجموعه های فراوری ضبط پسته در شرق کشور به صورت کاملا مستقیم پسته تر را از کشاورزان و باغدار خریداری می کند و با استفاده از مجهزترین و پیشرفته ترین دستگاه ها، به صورت کاملا بهداشتی آن را فراوری و در وزن های حداقل ۲۵ کیلو به صورت کاملا اتوماتیک بسته بندی می کند و آن را به دو صورت اینترنتی و حضوری در بازار تهران با نازل ترین قیمت به فروش می رساند از همین رو شما می توانید برای مشاوره ، اطلاع از قیمت و خرید و فروش پسته با ما در ارتباط باشید.

با امتياز دادن به مطلب بالا ما را در کيفيت مطالب ياري کنيد.
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...
می توانید همین حالا با تماس بگیرید.
مدیر فروش: 09155605549
پشتیبانی آنلاین : بازرگانی همتا
(E-Mail)پست الکترونیکی : بازرگانی همتا
صفحه آپارات: بازرگانی همتا

مطلب پیشنهادی

بازار فروش پسته اکبری صادراتی ایران

بازار فروش پسته صادراتی ایران به واسطه فروشندگان مدیریت می شود که همواره عرضه کننده با کیفیت ترین نمونه پسته اکبری با قیمت مناسب به مشتریان هستند و این فروشندگا

کانال تلگرام