تجارت گستر همتا
خانه / پسته صادراتی / فروش انواع پسته بسته بندی شده جهت صادرات
فروش پسته بسته بندی

فروش انواع پسته بسته بندی شده جهت صادرات

 • فروش پسته بسته بندی جهت صادارات چه ویژگی هایی دارد؟
 • استانداردهای بسته بندی پسته اکبری جهت صادرات چیست؟
 • راه های صادرات پسته به کشورهای مختلف چیست؟

اگر شما هم به دنبال پاسخ سوالات بالا هستید، متن زیر می تواند برایتان مفید باشد.

فروش پسته بسته بندی

 پسته بسته بندی شده جهت صادارات

صنعت بسته بندی به صورت کلی به دو دسته بسته بندی عمده و بسته بندی خرده. بسته بندی به صورت عمده ، همان طور که از نامش پیداست برای بارهای عمده و مصارف خارجی استفاده می شود و بسته بندی خرده برای مصارف کم و بیشتر مصارف داخلی استفاده می شود.

با توجه به توضیحات بالا صنعت بسته بندی پسته هم به دو دسته کلی و خرده تقسیم می‌شود اما با توجه به بالا بودن قیمت پسته ، مصرف داخلی آن کاهش یافته است و در واقع فروش پسته بسته بندی در وزن های کم در داخل ایران صرفه اقتصادی ندارد و از طرفی فروش پسته بسته بندی برای صادارت هم نیز به هیچ عنوان مناسب نیست زیرا بیشترین سود برای کشورهای وارد کننده پسته در بسته بندی برای مصرف داخلی انها می باشد و به همین دلیل در ایران به دنبال عمده پسته بسته بندی شده وزن های ۲۵ الی ۵۰ کیلویی هستند.

فروش پسته بسته بندی

راه های بین المللی صادرات

به صورت کلی راه های ارسال بار در جهان به ۴ دسته تقسیم می شوند :

 • ارسال بار به صورت هوایی
  ارسال بار به صورت هوایی ، یکی از گران ترین راه های انتقال بار به شمار می رود و فقط برای بارهایی با حجم کم مثل سنگ های قیمتی مناسب است.
 • ارسال بار به صورت ریلی
  ارسال با از طریق راه آن بر عکس مسیر هوایی می باشد زیرا این راه برای حجم بار در مقدار بالا مثل گندم ، آرد . . . نیز تعبیه شده است.
 • ارسال بار به صورت دریایی
  ارسال پسته امین زاده از طریق دریا یکی از مناسب ترین راه های انتقال بار به شمار می رود و در مقایسه با راه زمینی در یک سطح قرار دارد اما نکته قابل توجه این است که انتخاب مسیر ارسال بار به موقعیت جغرافیایی کشور مقصد بستگی دارد به عنوان مثال موقعیت جغرافیایی کشور چین به گونه ای است که مناسب ترین راه برای ارسال بار به این کشور ، راه دریایی می باشد.
 • ارسال بار به صورت زمینی
  یکی از رایج ترین راه های انتقال بار، انتقال به صورت زمینی است که در کانتینرهای با اندازه های مختلف ۲۰ فوت و ۴۰ فوت بر با تریلی انجام می شود و به عنوان مثال مناسب ترین راه برای ارسال بار برای کشورهایی مثل عراق ، افغانستان ، اروپا و . . . می باشد.

فروش پسته بسته بندی

بازرگانی امین پسته

دارای بزرگترین ترمینال های ضبط پسته شرق کشور، پسته تازه را به صورت مستقیم از کشاورز خریداری می کند و با استفاده از مجهزترین دستگاه ها آن فراوری نموده و در بسته بندی های ۲۵ کیلویی و سایر وزن های دلخواه، در بازار پسته تهران به فروش می رساند.
برای خرید انواع پسته و مغز پسته به صورت بسته بندی و فله می توانید با مجموعه ما در ارتباط باشید.

با امتياز دادن به مطلب بالا ما را در کيفيت مطالب ياري کنيد.
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...
می توانید همین حالا با تماس بگیرید.
مدیر فروش: 09155605549
پشتیبانی آنلاین : بازرگانی همتا
(E-Mail)پست الکترونیکی : بازرگانی همتا
صفحه آپارات: بازرگانی همتا

مطلب پیشنهادی

بازار فروش پسته اکبری صادراتی ایران

بازار فروش پسته صادراتی ایران به واسطه فروشندگان مدیریت می شود که همواره عرضه کننده با کیفیت ترین نمونه پسته اکبری با قیمت مناسب به مشتریان هستند و این فروشندگا

کانال تلگرام