تجارت گستر همتا
خانه / مغز پسته / مرکز صادرات مغز پسته شور به کشورهای عربی

مرکز صادرات مغز پسته شور به کشورهای عربی

مغز پسته پوست کنده یا دو پوست به مقدار زیاد به کشورهای عربی صادر می شود. در سال های اخیر قیمت فروش آن به این کشورها بسیار مناسب بوده است. مغز پسته یکی از اصلی ترین محصولات پسته در بازار صادرات ایران است. اما خاص ترین نوع مغز پسته در ایران مغز پسته شور می باشد که و هم اکنون صادرات مغز پسته به کشورهای عربی توسط این مرکز در حال انجام است.

مرکز صادرات مغز پسته شور به کشورهای عربی

نکات کاربردی برای مصرف مغز پسته خام

نکات کاربردی برای مصرف مغز پسته خام میوه خشک پسته در میان آجیل ها بسیار مشهور است، زیرا پسته برای بدن بسیار مفید است. مصرف پسته در ضعفی که پس از مدتها بیمار شدن در بدن ایجاد می شود بسیار مفید است. پسته همچنین در مشکلات جنسی مردان نیز سودمند است. فواید خوردن پسته بسیار زیاد است، مردم پسته را به خاطر طعم بسیار خوشمزه آن می خورند، اما تنها تعداد کمی از افراد می دانند که پسته چقدر برای بدن مفید است.

مردم معمولاً پسته خام را به عنوان رژیم غذایی می خورند. افرادی که رژیم دارند نیز پسته مصرف می کنند. پسته حاوی فیبر، کربوهیدرات، اسید آمینه، چربی است که نه تنها در سردرد، اسهال، خارش مفید است، بلکه به تسریع حافظه همراه با رفع ضعف نیز کمک می کند. از میوه آن در تهیه ظروف مغذی مانند آجیل و در کارهای دارویی استفاده می شود. از پوست میوه آن برای مصارف دارویی نیز استفاده می شود.

سردرد به دلیل سبک زندگی پرتنش و رقابتی امروز به یک بیماری رایج تبدیل شده است. خستگی و سردرد نیز می تواند به دلیل استرس در طول روز، یا به دلیل تغییر در عادات غذایی رخ دهد. کار با کامپیوتر همچنین باعث سردرد می شود. خاصیت تسکین دهنده درد پسته در کاهش سردرد مفید است. مالیدن یا استنشاق روغن دانه پسته روی سر موجب تسکین سردرد می شود.

شرکت صادرات مغز پسته شور به کشورهای عربی

شرکت صادرات مغز پسته شور به کشورهای عربی مغز پسته شور پوست کنده صادر شده از ایران به کشورهای عربی شامل کلیه گریدهای این محصول و از گریدهای A تا F است. برای صادرات این نوع مغز پسته به کشورهای عربی برای سفارشات کمتر از ۲ تن، اغلب از حمل و نقل دریایی استفاده می شود. زیرا کشور ایران مرز آبی زیادی با آن ها دارد.

این شرکت در زمینه صادرات و تجارت پسته تخصص خیلی را دارا می باشد، از این رو می تواند برای صادرات این محصول به کشورهای دیگر به شما کمک کند. برای دریافت قیمت روز انواع متفاوتی از گریدهای مختلف مغز پسته پوست کنده ایرانی می توانید با واحد فروش و تجارت مغز پسته تماس گرفته و از کارشناسان ما اطلاعات لازم را کسب کنید.

با امتياز دادن به مطلب بالا ما را در کيفيت مطالب ياري کنيد.
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...
می توانید همین حالا با تماس بگیرید.
مدیر فروش: 09155605549
پشتیبانی آنلاین : بازرگانی همتا
(E-Mail)پست الکترونیکی : بازرگانی همتا
صفحه آپارات: بازرگانی همتا

مطلب پیشنهادی

مراکز خرید مغز پسته اکبری صادراتی

پسته یکی از مغزهای خوشمزه ای است که می توان آن را به تنهایی و به عنوان یک تنقلات عالی و میان وعده ای بی نظیر در طول روز مصرف کرد و از تمامی خواص و مواهب آن برخو

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام