تجارت گستر همتا
خانه / پسته اکبری / مراکز صادرات پسته اکبری به آفریقا

مراکز صادرات پسته اکبری به آفریقا

توليد پسته اکبری در ایران در شهر های گوناگونی صورت می گیرد. امروزه صادرات پسته به آفریقا توسط مراکز صادرات مختلف با درجه کیفی بسیار عالی در دسترس مشتریان گرامی قرار می گیرد. عرضه این محصول به بازار داخلی و خارجی اغلب به صورت عمده می باشد که این امر باعث رفع نیاز های بازار به طور کامل خواهد شد. این محصول به صورت کیلویی و عمده، با قیمت ارزان توسط این سایت برای فروش و صادرات در نظر گرفته شده است.

مراکز صادرات پسته اکبری به آفریقا

معرفی ارقام مختلف پسته در ایران

معرفی ارقام مختلف پسته در ایران همانطور که می دانید ارقام مختلفی از پسته در ایران کشت و برداشت می شوند که هر کدام با توجه به نوعی که دارند از کیفیت، قیمت و شکل های ظاهری گوناگونی برخوردار هستند. برای آشنایی بیشتر شما عزیزان، در ادامه به ارقام مختلف پرفروش ترین و باکیفیت ترین پسته تولید شده در ایران که محبوبیت بالایی در بازار جهانی دارند اشاره شده است:

  • پسته کله قوچی
  • پسته فندقی (اوحدی)
  • پسته احمدآقایی
  • پسته بادامی
  • پسته اکبری
  • پسته قزوینی
  • پسته خنجری دامغان
  • پسته شاه پسند دامغان
  • پسته سفید نوق

توجه داشته باشید بیش از ۶۰ الی ۷۰ رقم پسته در ایران وجود دارد که فقط در بالا به انواع پرفروش ترین و محبوب ترین ارقام پسته در ایران اشاره شده است که نه تنها در ایران بلکه در سایر کشورها از محبوبیت بالایی برخوردار است.

لازم به ذکر است بدانید این ارقام به دسته های گوناگونی از جمله خیلی زود رس، زود رس، متوسط رس، دیر رس و خیلی دیر رس تقسیم می شوند که هر کدام ویژگی ها و خصوصیات خاص و منحصر بفرد خود را دارند.

صادرات مستقیم پسته فندقی به آفریقا

صادرات مستقیم پسته فندقی به آفریقا پسته تولید شده در ایران کیفیت بسیار بالایی نسبت به نمونه های مشابه در کشورهای دیگر دارد و بازارهای جهانی نیز نسبت به کیفیت بالای پسته ایرانی آگاهی داشته و شرکت ها و افراد زیادی خواهان این محصول در خارج از مرزهای ایران هستند.

پسته یکی از مهم ترین اقلام صادراتی غیرنفتی به حساب می آید و کشورهای زیادی از جمله کشورهای آفریقایی، اروپایی و … مشتریان اصلی این محصول به حساب می آیند. از این رو صادرات مستقیم پسته فندقی به آفریقا سود بالایی به همراه دارد.

یکی از شرایط عرضه مواد غذایی در بازارهای خارجی کیفیت بالای محصول است که باید حتما با استانداردهای بین الملی مطابقت داشته باشد. صادرات مستقیم پسته فندقی به آفریقا در چند سال اخیر به شدت افزایش پیدا کرده است و هر سال هم بر میزان عرضه این محصول و همچنین عرضه کننده های آن افزوده شده است.

شما نیز برای خرید و ثبت سفارشات عمده خود می توانید با بخش فروش ما در ارتباط باشید.

با امتياز دادن به مطلب بالا ما را در کيفيت مطالب ياري کنيد.
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...
می توانید همین حالا با تماس بگیرید.
مدیر فروش: 09155605549
پشتیبانی آنلاین : بازرگانی همتا
(E-Mail)پست الکترونیکی : بازرگانی همتا
صفحه آپارات: بازرگانی همتا

مطلب پیشنهادی

بازار فروش پسته اکبری صادراتی ایران

بازار فروش پسته صادراتی ایران به واسطه فروشندگان مدیریت می شود که همواره عرضه کننده با کیفیت ترین نمونه پسته اکبری با قیمت مناسب به مشتریان هستند و این فروشندگا

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام