تجارت گستر همتا
خانه / پسته / قیمت فروش پسته رفسنجان در سال ۱۴۰۰

قیمت فروش پسته رفسنجان در سال ۱۴۰۰

قیمت فروش پسته رفسنجان در سال ۱۴۰۰ با در نظر گرفتن پارامترهای تاثیر گذار بر نرخ این محصول پس از تکمیل فرایند های کشت و تولید آن در کارخانه های مخصوص، توسط افراد و صاحب نظران فعال در این حوزه مشخص و تعیین می شود که از جمله این پارامترها می توان به نوسانات موجود در بازار، برند و مارک، نوع بسته بندی، میزان کیفیت و مرغوبیت، میزان عرضه و تقاضا و غیره اشاره کرد که البته قیمت پسته رفسنجان نسبت به سایر محصولات مشابه بسیار مناسب تر است.

قیمت فروش پسته رفسنجان در سال 1400

بررسی مشخصات پسته رفسنجان درجه یک

بررسی مشخصات پسته رفسنجان درجه یک پسته از جمله معروف ترین و گران قیمت ترین خشکبار ها و آجیل های ایرانیان می باشد که به دلیل طعم و مزه عالی، خواص فراوان و غیره از قیمت بسیار زیادی برخوردار است و با توجه به نوع گونه و نژاد، شکل ظاهری، رنگ بندی، اندازه و غیره دارای نمونه های مختلفی می باشد که امروزه کشت و تولید این محصول اغلب در استان کرمان و شهرستان رفسنجان صورت می گیرد و به همین دلیل پسته رفسنجان از درجه یک ترین و محبوب ترین پسته ها در داخل و حتی خارج از کشور ایران می باشد.

پسته هایی که در این شهر کشت و تولید می شوند دارای انواع مختلفی اعم از: پسته احمد آقایی، کله قوچی، اکبری و غیره هستند که هر کدام خصوصیات و ویژگی های مربوط به خود را دارند.

از مهمترین مشخصات پسته رفسنجان درجه یک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پرورش با مواد طبیعی و عدم استفاده از انواع کودهای شیمیایی مضر برای رشد آن
  • عدم وجود پسته های پوک در آن
  • طعم و مزه عالی و ماندگاری طولانی مدت
  • رنگ های استخوانی و کرم مانند پوسته و سبز بودن مغز آن

فروش مستقیم پسته رفسنجان در سال ۱۴۰۰

فروش مستقیم پسته رفسنجان در سال 1400 فروش پسته درجه یک رفسنجان در سال جاری از رونق و رواج قابل توجهی در بازار خرید برخوردار شده است که کیفیت عالی، طعم و مزه مناسب، تازه بودن، قیمت مناسب، فروش به صورت بسته بندی شده و فله ای و غیره در افزایش فروش این محصول تاثیر فراوانی داشته اند.

امروزه به منظور فروش این محصول به تمامی مشتریان و خریداران داخلی از راه و روش های متفاوتی استفاده می شود که از رایج ترین و شایع ترین این روش ها می توان فروش مستقیم را نام برد که در این نوع روش فروش به دلیل عدم وجود انواع واسطه ها در زمان عرضه و فروش مستقیم این نوع پسته از تولید کننده به مصرف کننده تمامی هزینه های اضافی به صورت کامل حذف می شود و از این رو قیمت محصول مورد نظر تا حد قابل توجهی کاهش می یابد.

با امتياز دادن به مطلب بالا ما را در کيفيت مطالب ياري کنيد.
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...
می توانید همین حالا با تماس بگیرید.
مدیر فروش: 09155605549
پشتیبانی آنلاین : بازرگانی همتا
(E-Mail)پست الکترونیکی : بازرگانی همتا
صفحه آپارات: بازرگانی همتا

مطلب پیشنهادی

بازار فروش پسته اکبری صادراتی ایران

بازار فروش پسته صادراتی ایران به واسطه فروشندگان مدیریت می شود که همواره عرضه کننده با کیفیت ترین نمونه پسته اکبری با قیمت مناسب به مشتریان هستند و این فروشندگا

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام