تجارت گستر همتا
خانه / پسته صادراتی / فروش پسته صادراتی در سراسر کشور به قیمت مناسب

فروش پسته صادراتی در سراسر کشور به قیمت مناسب

ایران بزرگترین صادر کننده پسته مرغوب در دنیا به شمار می رود. آیا از میزان صادرات سالیانه این محصول، کشورهای مبداً، قیمت و نرخ فروش پسته صادراتی اطلاع دارید؟ برای صادرات، بهترین روش تهیه و خرید پسته درجه یک چیست؟ به عنوان خریدار عمده و صادر کننده در ابتدا باید با انواع پسته تولید شده در کشور آشنا و روش های صادراتی را به خوبی بشناسید. فروش پسته صادراتی در سراسر کشور با قیمت و نرخ مناسب صورت نمی گیرد و نیاز به داشتن تامین کننده مناسب در تمام طول سال خواهید داشت.

فروش پسته صادراتی در سراسر کشور به قیمت مناسب

تهیه پسته صادراتی به مناسب ترین قیمت ها در کشور

تهیه پسته صادراتی به مناسب ترین قیمت ها در کشوردر نقاط مختلف کشور انواع پسته با درجات کیفی مختلف برای مصارف داخلی و با هدف صادرات پرورش، تولید و بسته بندی می شود. برای تهیه پسته صادراتی علاوه بر آشنایی با نمونه های درجه یک، شناخت مراکز و شرکت های فعال در زمینه بسته بندی و صادرات این محصول ضروری است.

چند نمونه از پرطرفدارترین انواع پسته صادراتی تولید شده در کشور که اغلب به صورت مغز یا پسته های خندان به کشورهای هدف ارسال می شوند عبارتند از:

  • پسته اکبری
  • پسته فندقی
  • پسته کله قوچی
  • پسته بادامی

برای تهیه این چهار رقم پسته با مناسب ترین قیمت ها، ارتباط با تامین کنندگان در کلان شهرها و مناطق تولیدی مانند استان کرمان را توصیه می کنیم.

عوامل موثر در قیمت گذاری پسته صادراتی در کشور

عوامل موثر در قیمت گذاری پسته صادراتی در کشورطبق آخرین اخبار میزان صادرات سالیانه پسته ایرانی حدو ۱۹۰ هزار تن می باشد که البته با ارقام غیر رسمی می تواند بیشتر از این رقم نیز باشد. بعد از ایران، کشورهایی مانند ایالت متحده آمریکا، ترکیه و سوریه جزء صادرکنندگان جهانی این محصول به شمار می روند. در سطح جهانی عوامل و شرایط محتلفی بر قیمت گذاری و نرخ روز صادرات پسته تاثیر دارند.

به عنوان خریدار پسته عمده یا شرکت صادراتی باید به صورت مداوم از این عوامل و تغییرات اطلاع کامل داشته باشید. برخی از مهمترین عوامل شامل:

  1. نرخ ارز مبادلاتی: بدون شک قیمت پسته در آلمان با نرخ فروش آن در کشورهای عربی کاملاً متفاوت است. پس اطلاع از بازار کشور هدف و نرخ ارز در آنجا اهمیت زیادی دارد.
  2. نوع و کیفیت پسته: هر چقدر پسته باکیفیت تر و یکدست و سورت شده باشد، بدون شک نرخ و قیمت آن نیز افزایس می یابد.
  3. نوع بسته بندی و هزینه صادراتی: شکیل بودن و درجه کیفی بسته بندی موجبات رضایت مندی مشتریان خارجی و افزایش سفارشات را به همراه دارد. توجه کنید که چگونگی ارسال پسته از راه های زمینی یا هوایی، نرخ های متفاوتی دارند که موجبات تعیین قیمت نهایی و افزایش آن می شوند.

باید خاطر نشان کرد که اغلب کشورهای خریدار پسته صادراتی به دنبال خرید پسته درجه یک و مرغوب بوده، از این رو فاکتور قیمت در درجه دوم اهمیت قرار می گیرد.

فروش پسته صادراتی با تخفیفات ویژه در ایران

فروش پسته صادراتی با تخفیفات ویژه در ایرانشرکت های متعددی در قالب بازرگانی های صادراتی، واسطه های بازار و تامین کننده در زمینه فروش پسته در تهران و دیگر کلان شهرها با هدف صادرات فعالیت دارند. شناخت و انتخاب بهترین مرکز و شرکت برای تهیه عمده انواع این محصول اهمیت زیادی دارد چرا که افراد سودجوی بسیاری نمونه های بی کیفیت را با قیمت ارزان به مشتریان خود عرضه می دارند.

برای خرید پسته صادراتی با تخفیفات ویژه و در عین حال مناسب از نظر کیفیت، باغداران محلی یا همان تامین کنندگان مستقیم، شرکت های سورت و بسته بندی پسته و نمایندگان فروش برندهای معتبر بهترین گزینه های انتخابی شما خواهند بود.

همانطور که می دانید بیش از پنجاه کشور خریدار عمده انواع پسته ایران هستند. به عنوان مثال خریداران پسته در ترکیه همواره به دنبال تهیه پسته درجه یک ایرانی با قیمت ارزان و سپس صادرات آن با برندهای مورد نظر خود می باشند.

عرضه بدون واسطه پسته صادراتی در کشور

عرضه بدون واسطه پسته صادراتی در کشوراستان های مختلفی تولید کننده و تامین کننده انواع پسته مصرفی دربازارهای داخلی هستند. از نظر حجم تولید می توان گفت که استان های کرمان، یزد، خراسان، سمنان و قزوین رتبه های اول تا پنجم را به خود اختصاص داده اند.

عرضه بدون واسطه محصولات تولیدی این مناطق با هدف صادرات با روش های مختلفی صورت می گیرد اما خریداران تنها به دنبال نوع خاصی از پسته های صادراتی متناسب با فعالیت خود در کشورهای مقصد هستند.

به عنوان نمونه برای تهیه پسته اکبری استان کرمان بهترین منطقه و گزینه خواهد بود چرا که بیشترین و متنوع ترین انواع پسته اکبری در این منطقه کشت و برداشت می شود.

سریع ترین راه خرید پسته صادراتی در ایران

سریع ترین راه خرید پسته صادراتی در ایرانهمانطور که اشاره شد روش های مختلفی برای خرید و سفارش عمده پسته صادراتی در ایران وجود دارد. طی سالهای اخیر به علت افزایش رقابت بین تامین کنندگان و صادرکنندگان، شرکت های آنلاین و اینترنتی بسیاری مشغول به فعالیت شده اند.

خرید اینترنتی پسته اکبری، کله قوچی و دیگر نمونه های صادراتی بهترین و سریع ترین راه برای دسترسی به تامین کننده این محصول و بهره مندی از تازه ترین انواع پسته با قیمت رقابتی است. فصل برداشت پسته اواخر شهریور و اوایل پاییز بوده و در این زمان می توانید باکیفیت ترین پسته ایرانی را با قیمت مناسب با هدف بسته بندی و صادرات از تامین کننده ها خریداری کنید.

با امتياز دادن به مطلب بالا ما را در کيفيت مطالب ياري کنيد.
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
می توانید همین حالا با تماس بگیرید.
مدیر فروش: 09155605549
پشتیبانی آنلاین : بازرگانی همتا
(E-Mail)پست الکترونیکی : بازرگانی همتا
صفحه آپارات: بازرگانی همتا

مطلب پیشنهادی

بازار فروش پسته اکبری صادراتی ایران

بازار فروش پسته صادراتی ایران به واسطه فروشندگان مدیریت می شود که همواره عرضه کننده با کیفیت ترین نمونه پسته اکبری با قیمت مناسب به مشتریان هستند و این فروشندگا

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام