تجارت گستر همتا
خانه / پسته کله قوچی / فروش عمده پسته کله قوچی به قیمت روز بازار در کشور

فروش عمده پسته کله قوچی به قیمت روز بازار در کشور

پسته ی کله قوچی یکی از بهترین و با کیفیت ترین انواع پسته می باشد که برای اولین بار در روستای دهنو از توابع شهرستان رفسنجان کاشت و شناسایی شد وبه عنوان پسته کله قوچی نام گذاری گردید.

علت انتخاب این نام برای این نوع پسته، درشتی و شکل گرد آن است. این نوع پسته به آفت حساس است.

بهترین نوع پسته ی کله قوچی در نوق رفسنجان کاشته می شود. فروش عمده پسته کله قوچی نیز، در رفسنجان صورت می گیرد به طوری که در بازارهای این شهر، انواع پسته  به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می گردد.

فروش عمده پسته کله قوچی به قیمت روز بازار در کشور

فروش پسته کله قوچی به قیمت روز بازار در ایران

فروش پسته کله قوچی به قیمت روز بازار در ایرانفروش پسته کله قوچی به قیمت روز بازار ایران، دربازارهایی چون کرمان، رفسنجان، دامغان انجام می پذیرد. یکی دیگر از انواع پسته، پسته ی اکبری می باشد که بسیار کشیده و بزرگ است و نسبت به پسته های دیگر از قیمت بالاتری برخوردار است.

این نوع پسته بسیار لوکس و مجلسی می باشد و دست چین شده ی آن برای آجیلی بسیار مناسب است. خرید اینترنتی پسته اکبری نیز، به راحتی امکان پذیر است. این نوع پسته در شهرستان انار و کشکوییه رفسنجان برداشت می شود. یکی از انواع پسته های صادراتی، پسته ی اکبری می باشد.

خرید عمده پسته کله قوچی در کشور

خرید عمده پسته کله قوچی در کشورخرید عمده پسته کله قوچی در کشور، همانند سایر پسته های مرغوب امکان پذیر است. خریدار پسته به آسانی می تواند انواع پسته های مرغوب و درجه یک را در بازارهای کشور به صورت عمده و یا جزئی تهیه نماید.

در این بازارها، فروش پسته سیرجان نیز انجام می شود زیرا یکی از قطب های کاشت و برداشت پسته در کشور ما، شهرستان سیرجان در کرمان است. خرید و فروش پسته در سیرجان رونق زیادی دارد.

بازار بزرگ فروش پسته کله قوچی در تهران

بازار بزرگ فروش پسته کله قوچی در تهرانبازار بزرگ فروش پسته کله قوچی در تهران، یکی از بازارهای پر رونق خرید و فروش این محصول در کشور است. قیمت انواع پسته شور در این بازار، مشخص و مناسب می باشد و می توان هر مقدار پسته را از این بازار بزرگ تهیه کرد.

قیمت پسته دهن بسته و قیمت مغز پسته را نیز در بازارهای خرید و فروش پسته، به آسانی می توان دریافت. پسته در کشور ما یک محصول دست یافتنی و ارزان به شمار می رود به طوری که در بسیاری کشورها، پسته یک خوراکی تجملی و گران قیمت است و همگان به راحتی نمی توانند به آن دسترسی پیدا کنند.

مزیت های استفاده از پسته کله قوچی

مزیت های استفاده از پسته کله قوچیمزیت های استفاده از پسته کله قوچی فراوان است. پسته یکی از محصولات کشاورزی کشور ماست که انواع مختلفی دارد.

پسته بر اساس اندازه و کیفیت به نام های مختلفی نام گذاری می شود. چهار نوع پسته ی معروف و با کیفیت در ایران عبارتند از: پسته کله قوچی، پسته فندقی، پسته احمد آقایی و پسته اکبری. یکی از مزیت های استفاده از این نوع پسته، درشت بودن و لوکس بودن آن است به طوری که در آجیل زیبایی فراوانی دارد و جلوه ی خاصی به آجیل می بخشد.

انواع پسته و به خصوص پسته ی کله قوچی، سالانه به کشورهای مختلف دنیا و خاورمیانه صادر می شود. این صادرات علاوه بر وارد کردن ارز و درآمد زایی برای کشورمان، باعث ایجاد شغل نیز در شهرستان های کوچک و بزرگ شده است. 

صادر کنندگان برتر پسته کله قوچی در کشور

صادر کنندگان برتر پسته کله قوچی در کشورصادرکنندگان برتر پسته کله قوچی در کشور، شهرستان سیرجان، زرند، رفسنجان، نائین، دامغان، شهر بابک، بوئین زهرا و کاشان هستند.

سالانه مقادیر بسیار بالایی، انواع پسته های باکیفیت و مرغوب، از باغ های پسته این شهرستان ها برداشت می شود. کشور ما یکی از معدود کشورهایی است که پسته را به وفور در زمین های زراعی اش کاشت می کند و به همین علت قیمت پسته در کشور ما مناسب تر از کشورهای دیگر است.

قیمت پسته در ترکیه، بسیار بالاست و در این کشور از پسته به عنوان یک محصول خاص و کمیاب، نام برده می شود. 

با امتياز دادن به مطلب بالا ما را در کيفيت مطالب ياري کنيد.
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...
می توانید همین حالا با تماس بگیرید.
مدیر فروش: 09155605549
پشتیبانی آنلاین : بازرگانی همتا
(E-Mail)پست الکترونیکی : بازرگانی همتا
صفحه آپارات: بازرگانی همتا

مطلب پیشنهادی

فروش پسته کله قوچی و نمایندگی فروش آن در ایران

پسته یکی از مغز ها و آجیل های پر طرف دار در ایران است که از چند دهه ی اخیر در بسیاری از کشور ها اروپایی و آمریکایی هم شهرت بسیاری یافته و طرفداران فراوانی پیدا

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام