تجارت گستر همتا
خانه / پسته کله قوچی / فروشنده عمده پسته کله قوچی و صادر کنندگان برتر آن در کشور

فروشنده عمده پسته کله قوچی و صادر کنندگان برتر آن در کشور

پسته کله قوچی از بهترین و مرغوب ترین پسته های تولید شده در ایران است. درخت پسته کله قوچی از ارقام متوسط است که زود گل می دهد اما دیر بارور می شود این میوه خوشمزه در شهرستان رفسنجان کشت می شود. معمولا فروشنده عمده پسته کله قوچی این محصول پر طرفدار را علاوه بر عرضه در بازار های داخل کشور به صادرات آن به کشور های دیگر نیز می پردازند. صادر کنندگان برتر، نوع مرغوب تر و اعلاء تر این پسته را در بسته بندی های زیبا روانه بازار های بین المللی می کنند.

فروشنده عمده پسته کله قوچی و صادر کنندگان برتر آن در کشور

برترین صادر کنندگان پسته کله قوچی در کشور

برترین صادر کنندگان پسته کله قوچی در کشورپسته کله قوچی از پرطرفدار ترین محصولات صادراتی به شمار می آید به طوری که ایران جزو معدود کشورهای صادر کننده این رقم پسته در جهان است. این پسته ارزش اقتصادی زیادی برای ایران دارد و همچنان قابلیت افزایش تولید و صادرات این محصول وجود دارد.
صادر کنندگان برتر تلاش می کنند با بازار یابی درست و اصولی در سطح بین المللی، مشتریان بیشتری برای سفارش پسته کله قوچی خندان بیابند تا صادرات این محصول لذیذ و پر طرفدار را به طور روز افزونی بیشتر کنند.

فروشندگان پسته کله قوچی در ایران

فروشندگان پسته کله قوچی در ایرانفروشندگان پسته خندان کرمان، را از تولید کنندگان با قیمتی ارزان می خرند و به صورت  های مختلف در بازار به فروش می رسانند. اولین مرکز فروش پسته بازار است و یا با گرفتن نمایندگی فروش در شهر های دیگر به فروش پسته ها اقدام می کنند.
همچنین برخی فروشندگان به وسیله فروشگاه های آنلاین محصولات خود را به صورت مستقیم و با قیمتی مناسب در سراسر ایران به دست مصرف کننده می رسانند.

پخش عمده پسته کله قوچی در کشور

پخش عمده پسته کله قوچی در کشورپسته های متنوعی در بازار کشور به فروش می رسد. قیمت پسته ها در بازار نیز با هم متفاوت است. از انواع پسته های موجود در بازار می توان به این موارد اشاره کرد:

  • پسته اکبری
  • پسته فندقی
  • پسته دهن بسته فندقی
  • پسته شور

پسته های کله قوچی بعد از خرید از کشاورز به صورت عمده برای عرضه به سراسر شهر های ایران فرستاده می شوند. معمولا تاجران و فروشندگان از خریداران پسته از کشاورزان هستند،که تاجران به صادرات پسته ها و فروشنده ها به عرضه پسته های کله قوچی در سراسر کشور می پردازند.

قیمت پسته هایی که به صورت عمده عرضه شده با قیمت انواع دیگر پسته های موجود در بازار متفاوت است. به عنوان مثال قیمت پسته کله قوچی در بازار با قیمت پسته دهن بسته فندقی متفاوت است، و پسته دهن بسته فندقی در جایگاه پایین تری نسبت به کله قوچی قرار دارد. همچنین قیمت انواع پسته شور از کله قوچی کمتر و از پسته دهن بسته فندقی نیز بالاتر است.

نمایندگی فروش پسته کله قوچی در ایران

نمایندگی فروش پسته کله قوچی در ایرانفروش پسته کله قوچی علاوه بر بازار فروش در سراسر کشور از طریق نمایندگی های فروش این محصول نیز امکان پذیر است. تولید کنندگان و یا فروشندگان با ایجاد نمایندگی در سراسر کشور محصولات خود مستقیم و بی واسطه با قیمت مناسب عرضه می کنند.
برخی دیگر از نمایندگی ها نیز به صورت مجازی از طریق وب سایت های خود به جذب مشتری و فروش محصولاتشان می پردازند. همچجنین بازار های مجازی نیز وجود دارند که در آن، هم فروشندگان و هم خریداران ثبت نام  می کنند و فروشندگان  و خریداران در تعامل با یک دیگر قرار می گیرند.
از مزایای این نوع بازار این است که فروشندگان برای فروش محصول خود قیمت را کمتر می کند و مشتری می تواند در این بازار مجازی بدون اتلاف وقت و انرژی بهترین و ارزان ترین پسته کله قوچی را خریداری نماید.
برای خرید اینترنتی پسته اکبری کافیست که نمایندگی مجازی آن را در اینترنت جستجو کرده و با مقایسه قیمت پسته در نمایندگی های مختلف بهترین و ارزان ترین را برای خرید انتخاب کنید.

کشور های وارد کننده پسته کله قوچی

کشور های وارد کننده پسته کله قوچیاز کشور های وارد کننده پسته قوچی که سالیان دراز است که این کالا را وارد می کنند می توان به کشور های اروپایی از جمله آلمان، عراق، ترکیه، هند، کره جنوبی، امارات متحده عربی، قزاقستان است که ایران قابلیت صادرات بیشتر این محصول را در آینده ای نه چندان دور خواهد داشت.

با امتياز دادن به مطلب بالا ما را در کيفيت مطالب ياري کنيد.
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
می توانید همین حالا با تماس بگیرید.
مدیر فروش: 09155605549
پشتیبانی آنلاین : بازرگانی همتا
(E-Mail)پست الکترونیکی : بازرگانی همتا
صفحه آپارات: بازرگانی همتا

مطلب پیشنهادی

فروش پسته کله قوچی و نمایندگی فروش آن در ایران

پسته یکی از مغز ها و آجیل های پر طرف دار در ایران است که از چند دهه ی اخیر در بسیاری از کشور ها اروپایی و آمریکایی هم شهرت بسیاری یافته و طرفداران فراوانی پیدا

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام