تجارت گستر همتا
خانه / مغز پسته / بازار صادرات مغز پسته اکبری به مصر

بازار صادرات مغز پسته اکبری به مصر

در بازار صادرات مغز پسته به مصر پسته اکبری به روز در کیفیت های ممتاز و در اشکال متنوعی ارائه می شود که تازگی و سلامت محصول مورد توجه مشتریان در اکثر نقاط کشور قرار گرفته است، لذا مشتری می تواند این محصول صادراتی و اعلا را مطابق با نیاز خود به صورت عمده و بدون واسطه تهیه کند و از قیمت های مناسب آن بهره مند شود علاوه بر آن سود خوبی را نیز بدست خواهد آورد.

بازار صادرات مغز پسته اکبری به مصر

بررسی میزان صادرات سالانه پسته اکبری

بررسی میزان صادرات سالانه پسته اکبری پسته به میزان قابل توجهی و به صورت تیراژ بالا به کشورهای آسیایی و اروپایی صادرات می شود که برای صادرات به این کشورها باید قوانین و شرایط خاصی را رعایت نمود، مثلا برای صادرات به اروپا سدهای بهداشتی متعددی وجود دارد که این محصول باید عاری از آلوده شدن به افلاتوکسین باشد.

برای صادرات بسته به کشورهای توسعه یافته باید از بروزترین متدهای تجاری استفاده نمود و به صورت حرفه ای عمل کرد که محصول باید دارای گواهی سلامت، گواهی های استاندارد و تاییدیه هایی از سازمان غذا و دارو باشد، با صادرات این محصول نیز جایگاه آن در بازارهای بین المللی حفظ خواهد شد و علاوه بر سودی که نصیب تجار می شود ارزآوری خوبی را برای کشور به همراه خواهد داشت.

پسته از جمله خشکباری است که در گونه های متنوعی صادرات می شود و پسته اکبری و احمد آقایی از بهترین ارقام است که سایز درشتی داشته و ارزش بالاتری دارد، ایران از نظر تولید و صادرات پسته در مقام اول قرار دارد و امریکا و ترکیه نیز به ترتیب مقام های دوم و سوم را به خود اختصاص داده اند و ایران به دلیل موقعیت جغرافیایی و استراتژیکی خوبی که داشته می تواند جایگاه بالایی را در عرصه بین الملل کسب کند.

صادرات انبوه مغز پسته احمد آقایی به مصر

صادرات انبوه مغز پسته احمد آقایی به مصر صادرات انبوه مغز پسته احمد آقایی به مصر به وفور انجام می شود که جهت صادرات باید به نیاز مشتری توجه نمود و بسته به سفارشی که داده می شود کیفیت پسته ارائه شده متفاوت می باشد، مثلا برخی مواقع سخت گیری از کشور مقصد زیاد می باشد که در اینصورت باید همه جوانب در مورد آن به درستی سنجیده شود.

در صادرات پسته قبل از ارسال آن از گمرک باید مجوزها و تاییدیه ها گرفته شود و در زمان گرفتن تاییدیه بهداشتی و استانداردها از محصول نمونه گیری می شود، بعد از آن با ارجاع به آزمایشگاه و تایید شدن گواهی سلامت به آن داده می شود.

جهت صادرات پسته اکبری تواضع کشور مقصد در نظر گرفته شده و مطابق با نیاز آنها این محصول عرضه می شود که استاندارد های ذکر شده توسط مشتری و گمرک نیز در آن در نظر گرفته می شود، همچنین این میوه به دلیل اینکه جزء خوراکی ها و مواد غذایی است قوانین سخت گیرانه تری در مورد صادرات آن وجود دارد.

با امتياز دادن به مطلب بالا ما را در کيفيت مطالب ياري کنيد.
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...
می توانید همین حالا با تماس بگیرید.
مدیر فروش: 09155605549
پشتیبانی آنلاین : بازرگانی همتا
(E-Mail)پست الکترونیکی : بازرگانی همتا
صفحه آپارات: بازرگانی همتا

مطلب پیشنهادی

مراکز خرید مغز پسته اکبری صادراتی

پسته یکی از مغزهای خوشمزه ای است که می توان آن را به تنهایی و به عنوان یک تنقلات عالی و میان وعده ای بی نظیر در طول روز مصرف کرد و از تمامی خواص و مواهب آن برخو

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام