تجارت گستر همتا
خانه / پسته صادراتی / صادرات پسته ارزان به تاجیکستان
صادرات پسته به تاجیکستان

صادرات پسته ارزان به تاجیکستان

صادرات پسته به تاجیکستان به دلیل شباهت زیاد به ایران به لحاظ‌های فرهنگی و زبانی و … از رونق بسیار خوبی برخوردار است. کشور ایران با تاجیکستان حجم مراودات بالایی دارد و یکی از مهمترین کالاهایی که از سمت ایران به این کشور صادر می‌شود، انواع پسته‌های خندان می‌باشد.

صادرات پسته به تاجیکستان

صادرات پسته به تاجیکستان

کشور تاجیکستان در نزدیکی ایران واقع شده است که علی رقم نداشتن مرز مشترک، از مقاصد بسیار خوب کالاهای ایرانی به شمار می‌رود.
صادرات به تاجیکستان به دلایل مختلف از جمله نزدیکی فرهنگی مردمان دو کشور بسیار ساده می‌باشد و تجار زیادی به تجارت با این کشور در زمینه انواع کالاهای صادراتی مشغول هستند.

یکی از بهترین محصولات ایرانی که برای صادرات به این کشور استفاده می‌شود، محصول پسته ایرانی می‌باشد که طرفدار زیادی در این کشور دارد.
کشور ایران به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان پسته در دنیا می‌باشد که شهرهای رفسنجان ، دامغان و … در آن به تولید و کشت پسته معروف می‌باشند.
پسته ایران از نظر کیفیت و تنوع در دنیا بی نظیر می‌باشد لذا بخش عظیمی از پسته تولیدی در ایران به کشورهای دیگر صادر می‌شود.

کشور تاجیکستان در آسیای میانه یکی از مقاصد پسته ایران می‌باشد که هر ساله حجم زیادی پسته ایرانی به این کشور ارسال می‌شود.

صادرات پسته به تاجیکستان

قیمت پسته صادراتی به تاجیکستان

نکته مهمی که در مورد صادرات پسته به تاجیکستان مطرح می‌باشد، قیمت پسته می‌باشد چرا که با توجه به درامد سالیانه مردمان این کشور اغلب تجار تاجیکستانی به دنبال پسته ارزان قیمت تر می‌باشند.
پس کشور تاجیکستان در زمره‌ی کشورهای قیمت محور برای خرید پسته ایران می‌باشند.

از جمله پسته‌های مناسب برای صادرات به این کشور عبارتند از:

  • پسته فندقی خندان انس بالا
  • پسته احمد آقایی آب خندان
  • پسته کله قوچی خندان ریز

به دلیل قیمت پایین تر ارقام بالا، گزینه‌های مناسب تری برای صادرات به این کشور می‌باشند.

صادرات پسته به این کشور به دو صورت فله و یا بسته بندی شده می‌باشد که اغلب روش فله را به دلیل قیمت پایین تر ترجیح می‌دهند.

صادرات پسته به تاجیکستان

فروش پسته در تاجیکستان

با توجه به حجم بالای صادرات به کشور تاجیکستان، فروش پسته در این کشور مورد توجه تجار زیادی قرار گرفته است.
اغلب این تجار برای تامین پسته مورد نظر خود به دنبال مراکز معتبر و دست اول فروش پسته می‌باشند، چرا که خرید از این مراکز با قیمت پایین تری همراه است و زمینه را برای صادرات بیشتر به این کشور مهیا می‌نماید.

برای ارتباط با مراکز دست اول بهترین انتخاب مراکزی است که خود دارای ترمینال‌ ضبط پسته می‌باشند و پسته را به صورت مستقیم از کشاورز خریداری می‌نمایند و پس از فراوری به بازار ارائه می‌کنند.

بازرگانی امین پسته با داشتن دو ترمینال ضبط پسته در دو شهر پسته خیز قاین و بردسکن در استان خراسان به عنوان یکی از مراکز معتبر ارائه پسته در بازار شناخته می‌شود.
این مجموعه در طول سال پسته مورد نیاز تجار مختلفی را برای صادرات به کشورهای گوناگون فراهم می‌نماید.
این مجموعه به دلیل پخش مستقیم و بدون واسطه پسته، از قیمت‌های مناسبی برخوردار است.

شما صادرکنندگان می‌توانید برای مشاوره و خرید پسته مورد نیاز خود برای صادارت به کشور تاجیکستان با مدیر فروش این مجموعه ارتباط برقرار نمایید.

با امتياز دادن به مطلب بالا ما را در کيفيت مطالب ياري کنيد.
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
می توانید همین حالا با تماس بگیرید.
مدیر فروش: 09155605549
پشتیبانی آنلاین : بازرگانی همتا
(E-Mail)پست الکترونیکی : بازرگانی همتا
صفحه آپارات: بازرگانی همتا

مطلب پیشنهادی

بازار فروش پسته اکبری صادراتی ایران

بازار فروش پسته صادراتی ایران به واسطه فروشندگان مدیریت می شود که همواره عرضه کننده با کیفیت ترین نمونه پسته اکبری با قیمت مناسب به مشتریان هستند و این فروشندگا

کانال تلگرام