تجارت گستر همتا
خانه / پسته بادامی / خرید تضمینی پسته
خرید تضمینی پسته

خرید تضمینی پسته

 • از کجا می توان به صورت تضمینی پسته را خریداری کرد؟
 • منظور از تضمینی در خرید پسته چیست؟
 • برای صادرات پسته به کشورها، پسته باید چه تضمین داشته باشد؟

برای پاسخ سوالات زیر می توانید مطلب زیر را مطالعه نمایید.

خرید تضمینی پسته

خرید پسته ضمانتی

با توجه به بالا رفتن قیمت پسته در سال های اخیر، و مخصوصا نوسانات عرض در سال ۹۷ و در اوایل سال ۹۸ و پایین آمدن قدرت خرید مردم در سال های اخیر می توان به این نتیجه رسید که برخی از تاجران و فعالان در زمینه ی پسته ، برای فروش پسته‌ خود با قیمت مناسب ، پسته بی کیفیت یا پسته آبخندان را با اندکی پسته ی با کیفیت به صورت کاملا نامحسوس ترکیب می کنند و به اسم پسته ی با کیفیت به فروش می رسانند.

با توجه به مطالب بالا، خرید تضمینی پسته یکی از دغدغه های اصلی برای صادرکنندگان و خریداران پسته می باشد.

از کجا و به چه صورت می توان پسته خود را به صورت تضمینی تهیه نمود؟

برای خرید و تشخیص پسته تضمینی دو راه وجود دارد :

 1. استفاده از متخصص های تجربی در زمینه پسته
 2. تهیه پسته از فروشندگان مورد اعتماد

هر گاه قصد خرید پسته اکبری را داشته باشید می توانید با کمک متخصصان تجربی پسته ، پسته سالم و به قیمت را خریداری کنید.
ولی اگر دسترسی به متخصص در زمینه ی پسته نداشته باشید و خودتان در زمینه پسته اطلاعات کافی نداشته باشید می توانید پسته خود را از مراکز مورد اعتماد و دارای مجوز خریداری کنید، اما به چه صورت می توان مراکز مورد اعتماد را پیدا نمود؟

شما می توانید برای پیدا نمودن فروشنده ی مورد اعتماد، با تحقیق از دیگران درباره ی مجوزها ، تشکیلات و به خصوص سوابق گذشته شرکت ها به نتیجه ی مطلوب برسید.

بازرگانی امین پسته دارای بزرگترین ترمینال های ضبط پسته در شرق کشور که واقع در دو شهرستان بردسکن و قائن است که دارای کلیه ی مجوزها مربوطه ، پسته را به صورت کاملا مستقیم و بدون هیچ واسطه ای از کشاورزان خریداری می کند و بعد از فراوری، آن را در بازار تهران به صورت کاملا تضمینی و با مناسب ترین قیمت به فروش می رساند.

خرید تضمینی پسته

تضمین پسته برای صادرات

هر گاه سخن از پسته تضمینی برای صادرات به میان می آید می توان به این اشاره نمود که هر کشور پسته را به نوعی تضمین شده می خواهد به عنوان مثال :

 • کشورهای اتحادیه اروپا
  کشورهای اتحادیه اروپا با توجه به دارا بودن سازمان غذا و دارو بر واردات محصولات غذایی و دارویی تمرکز بالایی نیز دارد و ازطرفی برای صادرات پسته به این کشورها باید از بر اساس سازمان غذا و دارو آنها عمل کنیم و آنها از ما تضمین آلوده نبودن پسته ها به قارچ افلاتوکسین را می خواهند.
 • کشورچین
  کشور چین در بیشتر موارد به دنبال تضمین برای پسته ای یکدست، هم از لحاظ اندازه و هم از لحاظ نداشتن پسته آبخندان نیز می باشد.
 • کشورهای عربی حوزه ی خلیج فارس
  این کشورها به دنبال خرید تضمینی پسته از لحاظ درشت بودن ، نداشتن پسته آبخندان و صفر بودن درصد پسته های دهن بسته آن نیز می باشند.

خرید تضمینی پسته

بازرگانی امین پسته

ارائه دهنده ی انواع پسته و مغز پسته از جمله پسته احمد آقایی ، پسته اکبری ، پسته کله قوچی و . . . به صورت کاملا تضمینی در بازار پسته تهران.
برای اطلاع از قیمت پسته امین زاده در سال های ۹۷ – ۹۸ و خرید تضمینی پسته می توانید با مدیر فروش مجموعه ی ما در ارتباط باشید.

با امتياز دادن به مطلب بالا ما را در کيفيت مطالب ياري کنيد.
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...
می توانید همین حالا با تماس بگیرید.
مدیر فروش: 09155605549
پشتیبانی آنلاین : بازرگانی همتا
(E-Mail)پست الکترونیکی : بازرگانی همتا
صفحه آپارات: بازرگانی همتا

مطلب پیشنهادی

بازار فروش عمده پسته آبخندان

پسته آبخندان از خوش طعم ترین و بهترین انواع پسته است که به صورت کاملاً ارگانیک و طبیعی پرورش می‌یابد و از کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی نیز برخوردار است. بازار ف

کانال تلگرام